Robot Coupe, MP350COMBI, Immersion Blender
- MP350Combi Immersion Blender
- 120V/60/1
- Power: 1 HP/600W
- Variable speed: 3000-10000 RPM (blender function) and 500-1500 RPM (whisk function)
Can’t find what you’re looking for or want to talk it through? Call American Energy at (703) 644-6666.
| Design | floor model |
|---|---|
| Power Type | natural gas |
| Product Type | fryer |
| Width | 15.6" |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 819296020568 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 15.6 cm |
| Item Height | 44.4 cm |
| Item Depth | 30.1 cm |
| Item Weight | 135 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Commercial Fryer |
| Specsheet | View Specsheet |