Robot Coupe, MP350COMBI, Immersion Blender
- MP350Combi Immersion Blender
- 120V/60/1
- Power: 1 HP/600W
- Variable speed: 3000-10000 RPM (blender function) and 500-1500 RPM (whisk function)
Can’t find what you’re looking for or want to talk it through? Call American Energy at (703) 644-6666.
| Design | reach in |
|---|---|
| Door Type | left hand hinged door |
| Number of Doors | 1 door |
| Product Type | refrigerator |
| Width | 28.7" |
| Vendor Name | Migali |
| Case Pack | 1 |
| Packed By | 1 each |
| Weight Unit | lbs |
| Upc Gtn | 819296020100 |
| Always Freight | No |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Moq By | each |
| Case Pack By | each |
| Item Width | 28.7 cm |
| Item Height | 81.25 cm |
| Item Depth | 31.5 cm |
| Item Weight | 220 kg |
| Priced By | each |
| Vendor Category | Commercial Reach-In Refrigerator |
| Specsheet | View Specsheet |